LMT
 
 

 

 

 

2015–2016 metų mokslo (meno) veiklos vertinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltVadovaudamasi vertinimo metodikos 3 punkto nuostatomis, LR švietimo ir mokslo ministerijos raštais dėl 2015–2016 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo, Lietuvos mokslo taryba 2017 metais atlieka 2015–2016 metais paskelbtų mokslo (meno) darbų vertinimą.

Mokslo ir studijų institucijų mokslo (meno) veiklos vertinimo metodika nustato, kad vertinant fizinių, žemės ūkio, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių straipsnius žurnaluose, įtrauktuose į „Thomson Reuters“ (dabar – „Clarivative Analytics“) duomenų bazę, ne visi straipsniai gali būti įskaityti į II lygmens darbų rezultatus. Metodika įpareigoja Lietuvos mokslo tarybos ekspertus nustatyti, ar žurnalų, kuriuose Lietuvos mokslininkai paskelbė straipsnius, cituojamumo rodiklis nėra dirbtinai padidintas dėl per didelio savicitavimų skaičiaus ar kitais būdais. Tai nustačius yra parengiamas tokių žurnalų sąrašas.

2016 metai

Vertinant 2016 m. mokslo darbus pateikti siūlymai ir priimti sprendimai dėl žurnalų:

2016 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo rezultatai:

2015 metai

Vertinant 2015 m. mokslo darbus pateikti siūlymai ir priimti sprendimai dėl žurnalų:

2015 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo rezultatai:


Lietuvos mokslo ir studijų institucijų santrumpos

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku