LMT
 
 

 

 

 

2012–2014 metų mokslo (meno) veiklos vertinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltRemiantis vertinimo metodikos 3 punkto nuostatomis, LR švietimo ir mokslo ministerijos raštu dėl 2012–2014 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo, Lietuvos mokslo tarybai 2015 metais pavesta atlikti 2012–2014 paskelbtų mokslo (meno) darbų vertinimą. 

Remiantis vertinimo metodikos 3 punkto nuostatomis, LR švietimo ir mokslo ministerijos raštais dėl VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos mokslinės veiklos vertinimo ir dėl Universitetų ligoninių mokslinės veiklos vertinimo, Lietuvos mokslo tarybai 2016 metais pavesta atlikti Universitetų ligoninių 2012–2014 paskelbtų mokslo darbų bei tarptautinių projektų ir sutarčių su ūkio subjektais vertinimą. Ši mokslinė veikla buvo vertinama laikantis tų pačių principų, kaip vertinant Mokslo ir studijų institucijas, pagal Švietimo ir mokslo ministro tvirtinamą vertinimo metodiką bei ekspertinio vertinimo reglamentą. Apibendrinti vertinimo rezultatai pateikti LR švietimo ir mokslo ministerijai.

Mokslo ir studijų institucijų mokslo (meno) veiklos vertinimo metodika nustato, kad vertinant fizinių, žemės ūkio, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių straipsnius žurnaluose, įtrauktuose į „Thomson Reuters“ duomenų bazę, ne visi straipsniai gali būti įskaityti į II lygmens darbų rezultatus. Metodika įpareigoja Lietuvos mokslo tarybos ekspertus nustatyti, ar žurnalų, kuriuose Lietuvos mokslininkai paskelbė straipsnius, cituojamumo rodiklis nėra dirbtinai padidintas dėl per didelio savicitavimų skaičiaus ar kitais būdais. Tai nustačius yra parengiamas tokių žurnalų sąrašas.

2014 metai

Vertinant 2014 m. mokslo darbus pateikti siūlymai ir priimti sprendimai dėl žurnalų:

2014 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo rezultatai:

2013 metai

Vertinant 2013 m. mokslo darbus pateikti siūlymai ir priimti sprendimai dėl žurnalų:

2013 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo rezultatai:

2012 metai

Vertinant 2012 m. mokslo darbus pateikti siūlymai ir priimti sprendimai dėl žurnalų:

2012 metų mokslo (meno) veiklos vertinimo rezultatai:

Universitetų ligoninių 2012–2014 mokslo darbų vertinimo rezultatai


    H – humanitariniai mokslai; S – socialiniai mokslai; M – menai; P – fiziniai mokslai; A – žemės ūkio mokslai; B – biomedicinos mokslai; T – technologijos mokslai; MTEP – moksliniai tyrimai ir eksperimentinė (socialinė, kultūrinė) plėtra

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku