LMT
 
 

 

 

 

Technologijų plėtros komisija

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltTechnologijų plėtros komisija teikia siūlymus Lietuvos mokslo tarybai dėl technologijų mokslo srities mokslo darbų vertinimo, mokslo darbuotojų kvalifikacinių reikalavimų bei mokslinių tyrimų programų, skirtų taikomiesiems tyrimams. Komisijos susirinkimai šaukiami nereguliariai.

Komisijos kompetencijos sritys:

  • mokslinių tyrimų, susijusių su technologine plėtra, organizavimo klausimai;
  • moksliniais tyrimais ir technologijomis pagrįstų inovacijų vystymo klausimai;
  • metodologinės rekomendacijos dėl technologinės parengties lygių apibrėžčių, kitų su technologine plėtra susijusių sąvokų išaiškinimas;
  • įžvalgos apie rengiamus ar galiojančius teisės aktus.

Technologijų plėtros komisija sudaroma, įtraukiant technologijų mokslo srities, pramonės ir verslo atstovus:

Svarbiausi svarstyti klausimai:

  • Rekomendacijos dėl būsimų mokslininkų grupių technologinės plėtros projektų konkursų organizavimo ir projektų vykdymo.

Komisijos veiklą reglamentuojantys teisės aktai:

  • Technologijų plėtros komisijos sudėtis (2014-06-30 Valdybos nutarimas Nr. 7V-89).

Komisijos darbą administruoja vyr. specialistė dr. Milda Jodinskienė, tel. (8 5) 236 0556, e. p. milda.jodinskiene@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku