LMT
 
 

 

 

 

Mokslinių tyrimų infrastruktūrų komisija

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltMokslinių tyrimų infrastruktūrų (MTI) komisija yra nuolatinė Lietuvos mokslo tarybos komisija, nagrinėjanti Lietuvos institucijų planus dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų infrastruktūrose bei su mokslinių tyrimų infrastruktūromis susijusius klausimus.

MTI komisijos pirmininką ir narius tvirtina Lietuvos mokslo taryba. Komisiją sudaro 9 nariai:

Keturis narius siūlo Tarybos Gamtos ir technikos mokslų komitetas, 3 – Tarybos Humanitarinių ir socialinių mokslų komitetas, 2 – Lietuvos mokslų akademija. Narių kadencijos trukmė nėra nustatyta. 

Svarbiausi komisijos nagrinėti klausimai:

MTI komisijos veiklą reglamentuojantys teisės aktai:

Komisijos darbą administruoja dr. Milda Jodinskienė, tel. (8 5) 210 7394, e. p. milda.jodinskiene@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku