LMT
 
 

 

 

 

Nacionalinės lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programos vykdymo grupė

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos mokslo taryba konkursų būdu finansuoja mokslo ir sklaidos projektus pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programą. Šiai programai vadovauja bei už jos tikslus, uždavinius ir priemones atsako programos vykdymo grupė.

Vykdymo grupės pirmininką ir narius tvirtina Lietuvos mokslo taryba. Grupę sudaro aukštos kvalifikacijos lituanistikos specialistai, atstovaujantys skirtingoms institucijoms:

Programos vykdymo grupė rengia programos metines ataskaitas, jos skelbiamos Lietuvos mokslo tarybos veiklos planavimo tinklalapyje.

Apie programą, konkursus ir jų rezultatus – Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programos tinklalapyje.

Vykdymo grupės darbą reglamentuojantys teisės aktai:


Vykdymo grupės darbą administruoja vyr. specialistė Jolita Klimavičiūtė, tel. (8 5) 261 6135, e. p. jolita.klimaviciute@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku