LMT
 
 

 

 

 

Lietuvos mokslo tarybos mokslinės veiklos etikos komisija

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos mokslo tarybos mokslinės veiklos etikos komisija – nuolatinė Tarybos komisija, nagrinėjanti pranešimus, susijusius su tyrėjų mokslinės veiklos etikos pažeidimais, siekiant, kad tyrėjų mokslinė veikla atitiktų etikos principus.

Mokslinės veiklos etikos komisijos pirmininką ir narius tvirtina Lietuvos mokslo taryba. Komisiją sudaro 9 nariai: 4 narius deleguoja Tarybos Gamtos ir technikos mokslų komitetas, 3 – Tarybos Humanitarinių ir socialinių mokslų komitetas ir 2 – Lietuvos mokslų akademija. Narių kadencija – 3 metai. Komisijos nariu galima būti ne ilgiau kaip 6 metus iš eilės.

Komisijos nariai:

Komisijos veiklą reglamentuojantys teisės aktai:Komisijos darbą administruoja dr. Milda Jodinskienė, tel. (8 5) 210 7394, e. p. milda.jodinskiene@lmt.lt. 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku