LMT
 
 

 

 

 

Ekspertų duomenų bazė

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt



Lietuvos mokslo taryba organizuoja ekspertinį mokslinių tyrimų ir su jais susijusios veiklos vertinimą. Jam atlikti reikalingi ekspertai, duomenys apie kuriuos kaupiami Ekspertų duomenų bazėje.

Ekspertu gali būti Lietuvos ir užsienio mokslininkai, menininkai, kvalifikuoti tyrėjai ir specialistai praktikai iš įvairių organizacijų, verslo, gamybos ir kitų veiklos sričių. Asmenys, norintys būti įtrauktais į Ekspertų duomenų bazę, turi pateikti elektroninį prašymą tapti kandidatu į ekspertus ir atitikti minimalius šiai veiklai keliamus reikalavimus.

Atrinkdama ekspertus vertinimui Taryba naudojasi bazėje pateiktais duomenimis, todėl visi joje įregistruotieji asmenys, nepriklausomai nuo to, ar buvo kviesti atlikti vertinimą, ar ne, savo duomenis turėtų nuolatos atnaujinti.

 

Užsiregistravusiems vartotojams
(tiems, kurie nori atnaujinti duomenis apie save Ekspertų duomenų bazėje (jau turi vartotojo vardą ir slaptažodį) arba tiems, kurie nori papildyti duomenis Ekspertų duomenų bazėje, nes jau buvo prisijungę ir susikūrė savo vartotojo vardą bei slaptažodį)

Norintiems užsiregistruoti
(tiems, kurie nori pateikti prašymą tapti kandidatu į Lietuvos mokslo tarybos ekspertus ir jungiasi pirmą kartą)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku