LMT
 
 

 

 

 

Sveikos ir produktyvios jūros bei vandenynai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltŠioje iniciatyvoje Lietuvai atstovauja Dalius Krinickas (LR Aplinkos ministerijos Vandenų departamento direktorius) ir Kornelija Janavičiūtė (Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondo Tarptautinių programų skyriaus vyriausioji specialistė).

Pagrindinė šio JPI užduotis – pasirengti strateginę tyrimų darbotvarkę. Tuo tikslu 2013 m. pirmą kartą susirinko mokslinis patariamasis komitetas, padėjęs vykdomajai tarybai nutarti dėl pilotinių veiklų. Pradėtos įgyvendinti trys pilotinės veiklos, kuriose Lietuva nutarė nedalyvauti. Įgyvendinant pilotines veiklas tikimasi rasti būdus, kaip efektyviai bendradarbiauti ne vien skelbiant bendrus kvietimus teikti paraiškas. Šalys, dalyvaujančios JPI „Sveikos ir produktyvios jūros bei vandenynai“ 2013 m. teikė informaciją apie vykdomus tyrimus ir strategijas, susijusias su jūriniais tyrimais. Bendrų kvietimų teikti paraiškas šis JPI, kol nėra patvirtintas strateginis tyrimų planas, neplanuoja, tačiau daug dėmesio skiriama bendradarbiavimui su Europos Komisija, tai pat su trečiosiomis šalimis, ypač su Šiaurės Amerika.

Šioje iniciatyvoje Lietuvai atstovauja Agnė Kniežaitė-Gofmanė (LR Aplinkos ministerijos Vandenų departamento direktorė) ir Kornelija Janavičiūtė (Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondo Tarptautinių programų skyriaus programų koordinatorė). 


Daugiau informacijos apie iniciatyvą Lietuvoje teikia programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku