LMT
 
 

 

 

 

Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltŠioje iniciatyvoje Lietuvai atstovauja Prof. Jurgita Staniškytė (Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Teatrologijos katedros vedėja, Lietuvos mokslo tarybos Humanitarinių ir socialinių mokslų komiteto narė) ir dr. Vaidas Petrulis (Kauno technologijos universiteto Architektūros ir statybos instituto Architektūros istorijos ir paveldo tyrimų centro direktorius).

2013 m. pradžioje vyko JPI „Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai“ bandomasis tarptautinis kvietimas, kurio bendras biudžetas – apie 3 mln. eurų. Lietuvos indėlis į kvietimo biudžetą – 345 tūkst. Lt (100 tūkst. eurų). Iš viso pateiktos 89 paraiškos, iš kurių 7 kartu su partneriais pateikė Lietuvos mokslo ir studijų institucijos. Po tarptautinio ekspertinio vertinimo atrinkta finansuoti 10 projektų, viename iš jų – partneris iš Lietuvos (Vilniaus dailės akademija).

2013 m. pabaigoje Taryba kartu su kitais partneriais pradėjo įgyvendinti ERA-NET plius projektą „Heritage plus“. Šis projektas – viena iš priemonių, padėsiančių įgyvendinti JPI „Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai“ pasitvirtintą strateginį tyrimų darbotvarkę, kuri pasiūlys konkrečius sprendimus, kaip susieti nacionalines patirtis ir išteklius bei suteiks galimybes projekte dalyvaujančioms šalims glaudžiau bendradarbiauti kultūrinio paveldo srityje.

„Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai“ interneto svetainė

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku