LMT
 
 

 

 

 

HERA

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltHumanitarinių mokslų Europos mokslinių tyrimų erdvėje (angl. Humanities in the European Research Area, HERA) tinkle yra 24 Europos šalių mokslų tarybos. HERA tikslas – skatinti aukšto lygio tarptautinius humanitarinių ir socialinių mokslų srities tyrimus Europoje, koordinuojant nacionalines mokslinių tyrimų programas ir organizuojant šios srities tarptautinį konkursinį finansavimą.

HERA narės pripažįsta, jog humanitariniai mokslai yra ypatingai svarbūs, norint suvokti pagrindinius šiuolaikinės Europos visuomenės pokyčius.

Siedamos nacionalines programas ir vykdydamos socialiniams, kultūriniams, politiniams ir moraliniams pokyčiams skirtas jungtines mokslinių tyrimų programas (angl. joint research programmes, JRP), šalys kuria naujas žinias, kurios padėtų politikams, mokslininkams ir plačiajai visuomenei geriau suprasti besikeičiančio pasaulio iššūkius.

HERA, siekdama reikšmingesnio humanitarinių mokslų vaidmens Europos mokslinių tyrimų erdvėje ir diskusijose Europos visuomenei aktualiais klausimais, dalyvauja naujų ir novatoriškų mokslinių tyrimų darbotvarkių rengime.

Lietuvos mokslo taryba administruoja HERA jungtines mokslinių tyrimų programas ir finansuoja Lietuvos tyrėjų veiklas konkursus laimėjusiuose tarptautiniuose projektuose.

Daugiau informacijos:


Lietuvoje informaciją apie programą teikia  dr. Saulius Marcinkonis  tel. (85) 2618530; e. p. saulius.marcinkonis@lmt.lt (Gedimino pr. 3, kab. 151)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku