LMT
 
 

 

 

 

EURAXESS

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltEURAXESS – Europos Komisijos iniciatyva įkurtas Europos mokslininkų mobilumo centrų tinklas. Šiuo metu jis veikia 40 Europos valstybių, kuriose jau įsteigta daugiau kaip 200 mokslininkų mobilumo centrų (EURAXESS Service Centres). Pagrindinė šių centrų misija – teikti mokslininkams ir tyrėjams praktinę informaciją, susijusią su teisine sistema, socialine apsauga, garantijomis ir mokesčių sistema. Tyrėjams svarbi informacija yra pateikiama bendrame ir kiekvienos valstybės EURAXESS tinklalapyje.

Lietuvos mokslininkų mobilumo centras taip pat yra EURAXESS tinklo narys. Tinklalapyje www.euraxess.lt pateikiama informacija apie renginius, darbo skelbimus mokslininkams ir tyrėjams Lietuvoje, užsienio valstybėse, mokslinių tyrimų ir stažuočių finansavimo galimybes.

EURAXESS tinklo teikiamos paslaugos yra nemokamos.

Nuo 2011 m. antros pusės Lietuvos mokslo taryba vykdo Lietuvos nacionalinių EURAXESS centrų koordinatoriaus funkcijas. 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku