LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 06 22

Skelbiami paramos mokslinėms išvykoms 2017 m. konkurso rezultatai

Lietuvos mokslo taryba atliko ekspertinį vertinimą paraiškų, pateiktų konkursui gauti paramą tyrėjų mokslinėms išvykoms į užsienį. Konkurse dėl finansavimo konkuravo 528 paraiškos. Finansavimas skiriamas 352 paraiškoms. 129 paraiškos įrašytos į rezervinį sąrašą ir turės galimybę gauti finansavimą, jei iki š.m. rugsėjo pabaigos šiai remiamos veiklos krypčiai bus skirta papildomų lėšų.

Konkurso rezultatai skelbiami čia.

Kiekvienam pareiškėjui artimiausiu metu paraiškoje nurodytu el. pašto adresu bus išsiųstas laiškas apie paraiškos įvertinimo rezultatus, nurodant terminą, nuo kada bus galima susipažinti su ekspertinio vertinimo išvada.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku