LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 06 16

Pradedamas socialinių mokslų paraiškų, pateiktų mokslininkų grupių projektų VII kvietimo I ir II konkursams, vertinimas

Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) š. m. birželio 15 d. nutraukus bylą dėl Lietuvos mokslo tarybos paskelbto VII kvietimo teikti paraiškas mokslininkų grupių projektams įgyvendinti I ir II konkursų sąlygų, pradedame vykdyti šiems konkursams pateiktų socialinių mokslų paraiškų vertinimo ir atrankos procedūras. Apie vertinimo procedūros eigą Lietuvos mokslo taryba informuos pareiškėjus interneto svetainėje www.lmt.lt.

Procedūros buvo sustabdytos LVAT 2017 m. sausio 30 d. nutarimu ištirti šių konkursų sąlygų teisėtumą ir pritaikyti draudimą Lietuvos mokslo tarybai atlikti socialinių mokslų srities paraiškų vertinimą.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku