LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 10 17  Tyrėjams, rengiantiems „BiodivERsA“ 2017–2018 m. kvietimo paraiškas, atvertas partnerių paieškos tinklalapis

Atvertas programos „BiodivERsA“ 2017–2018 m. kvietimo teikti paraiškas partnerių paieškos tinklalapis. Jame tyrėjai gali skelbti informaciją apie juos dominančias ekspertines sritis ir kompetencijas bei susipažinti su tuo, kuo domisi jų kolegos, ieškodami partnerių teikti paraišką ir vėliau, sėkmės atveju, įgyvendinti projektą.

Tinklalapis skirtas tik 2017–2018 m. „BiodivERsA“ kvietimui teikti paraiškas. 

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku