LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 10 24  Tyrėjams, rengiantiems paraiškas dvišaliam Lietuvos–Lenkijos konkursui „Daina“, parengtas dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų rinkinys

Bendram Lietuvos–Lenkijos finansinės schemos „Daina“ kvietimui teikti paraiškas aktualių dokumentų sąrašas papildytas dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) rinkiniu. Kviečiame tyrėjus, teikiančius paraiškas šiam konkursui, susipažinti su rinkinyje pateiktais atsakymais į DUK apie „Dainos“ konkursą ir tai, kaip jam rengti paraiškas.

Primename, kad paraiškos „Dainos“ konkursui priimamos iki š. m. gruodžio 15 d.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku