LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 10 18  Lietuvos mokslo taryba skelbia konkursą į Mokslo politikos ir analizės skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigybę

Pareigybė: Mokslo politikos ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas, A lygis, 13 kategorija).  

Pareigybės aprašymas.

Veiklos sritis: Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo funkcijas specialioje mokslo politikos formavimo ir įgyvendinimo srityje bei įgyvendina Tarybos, Tarybos valdybos ir Tarybos Gamtos ir technikos mokslų komiteto priimtus sprendimus.

 Pretendentai dokumentus teikia tik elektroniniu būdu Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje:

  1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse;
  2. Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą;
  3. Užpildytą nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją (Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo 3 priedas).
  4. Aukštojo mokslo baigimo diplomo kopija;
  5. Dokumentai, patvirtinantys darbo patirtį mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros vykdymo, organizavimo ar aukštojo mokslo studijų organizavimo srityje.

Dokumentai priimami 14 darbo dienų (iki 2017-11-09) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje (2017-10-19).

Išsamesnė informacija apie konkursą teikiama tel. (8 5) 246 0691 arba e. p.  inga.meckovskiene@lmt.lt ir Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku