LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 09 25  Lapkričio 8–9 d. Briuselyje vyks „Horizonto 2020“ teminės srities „Klimato kaita, išteklių naudojimo efektyvumas, žaliavų tiekimas“ informacinė diena ir partnerių paieškos renginys

Prasidėjo registracija į „Horizonto 2020“ teminės srities „Klimato kaita, išteklių naudojimo efektyvumas, žaliavų tiekimas“ informacinę dieną ir partnerių paieškos renginį. Renginys skirtas 2018–2020 m. kvietimams teikti paraiškas, jį organizuoja Europos Komisija.

Renginio dalyviams bus pateikta naujausia informacija apie būsimus kvietimus ir sudarytos galimybės susitikti su dominančiais partneriais, su kuriais galėtų teikti numatomų kvietimų paraiškas.

Dėl kelionės išlaidų apmokėjimo galima kreiptis į Lietuvos mokslo tarybą teikiant paraišką pagal priemonę „Išvykstančiųjų ir atvykstančiųjų tyrėjų bei mokslo vadybininkų vizitai (LINO LT)“. Paraiškos priimamos nuolatos, sąlygos skelbiamos kvietime teikti paraiškas dėl tyrėjų išvykų finansavimo (LINO LT)

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku