LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 10 24  Lapkričio 7 d. vyks renginys „Marie Skłodowska-Curie RISE veiklos“

Lietuvos mokslo taryba ir Europos Komisijos Vykdomoji mokslinių tyrimų agentūra 2017 m. lapkričio 7 d. 10 val. kviečia į informacinį renginį „Marie Skłodowska-Curie RISE veiklos“. Renginys vyks Lietuvos mokslo tarybos Mažojoje salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius).

Renginio tikslas – pristatyti Marie Skłodowska-Curie (MSCA) veiklų naujoves 2018–2020 m. bei RISE veiklų finansavimo ypatumus ir paskatinti Lietuvos tyrėjus jose dalyvauti. Artimiausią kvietimą teikti RISE paraiškas numatoma paskelbti š. m. lapkričio mėnesio pabaigoje.

RISE veiklos yra skirtos universitetų, mokslo centrų ir įmonių darbuotojams įgyti naujos patirties ir apsikeisti žiniomis dalyvaujant mokslinių tyrimų ir inovacijų srities personalo trumpalaikiuose mainuose. Ypač skatinamas mažų ir vidutinių įmonių dalyvavimas.

Lietuvoje MSCA nacionalinio atstovo (NCP) funkcijas vykdo Lietuvos mokslo taryba. NCP viešina informaciją apie MSCA bei teikia kvalifikuotą pagalbą MSCA paraiškas rengiantiems ir MSCA projektuose jau dalyvaujantiems Lietuvos tyrėjams, mokslo ir studijų institucijoms ir įmonėms.

Registruotis į renginį prašome elektroniškai iki lapkričio 5 d. Renginio programa.

Daugiau informacijos apie RISE.     

Daugiau informacijos apie MSCA.


Informaciją teikia Aistė Vilkanauskytė tel. (8 5) 262 1939, e. p. aiste.vilkanauskyte@lmt.lt
 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku