LMT
 
 

 

 

 

Lietuvos ir Valonijos–Briuselio programa

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltTyrėjams iš Lietuvos ir Valonijos–Briuselio skiriamas finansavimas vykdyti bendrus dvejų metų mokslo projektus. Konkurso būdu abiejų šalių tyrėjų grupės gali gauti paramą vykti į vizitus pas partnerius, rengti bendrus renginius bei leidinius, kurie svarbūs bendriems moksliniams tyrimams.

Konkursai rengiami pagal Lietuvos ir Valonijos–Briuselio dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros srityje programą, kuri inicijuota remiantis 2002 m. spalio 2 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Belgijos prancūzų bendruomenės bei Valonijos regiono bendradarbiavimo susitarimu.

Lietuvos ir Valonijos–Briuselio programą Lietuvoje administruoja Lietuvos mokslo taryba. Ji skelbia kvietimus teikti paraiškas, konsultuoja dalyvavimo programoje klausimais, finansuoja Lietuvos dalyvius, atlieka administracinį ir ekspertinį paraiškų bei projektų mokslinių ataskaitų ekspertinį vertinimą. Valonijoje–Briuselyje programą administruoja Valonijos–Briuselio tarptautinių ryšių tarnyba.

Programos dokumentai:

Naudingos nuorodos:

 


Informaciją teikia programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku