LMT
 
 

 

 

 

Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) programa

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltPagal trišalę Bendradarbiavimo tarp Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Kinijos Respublikos (Taivano) Nacionalinės mokslo tarybos ir Latvijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bendrų lėšų programą finansuojami bendri Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) mokslo projektai. 

Konkursai rengiami pagal 2000 m. bendradarbiavimo susitarimą tarp Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Kinijos Respublikos (Taivanas) Nacionalinės mokslo tarybos ir Latvijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos.

Programos tikslai:

  • Inicijuoti ir remti bendrus mokslinių tyrimų projektus, kuriuose dalyvauja visų trijų šalių mokslininkai. Plėtoti ryšius mokslo, technologijų ir technikos srityse.
  • Padengti tyrėjų bei kviestinių lektorių kelionių ir pragyvenimo išlaidas, skatinti jaunus tyrėjus dalyvauti bendro mokslinių tyrimų projekto įgyvendinime.
  • Remti bendras mokslines konferencijas.

Programos dokumentai:

Naudingos nuorodos:

 


Informaciją teikia programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku