LMT
 
 

 

 

 

Lietuvos–Baltarusijos programa

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltTyrėjams iš Lietuvos ir Baltarusijos skiriamas finansavimas vykdyti bendrus dvejų metų mokslo projektus. Konkurso būdu abiejų šalių tyrėjų grupės gali gauti paramą vykti į vizitus pas partnerius, rengti bendrus renginius bei leidinius, kurie svarbūs bendriems moksliniams tyrimams.

Konkursai rengiami pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Baltarusijos Respublikos valstybinio mokslo ir technologijų komiteto bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje programą (pratęsta iki 2019-12-31), vykdomą pagal 2008 m. sausio 24 d. Lietuvos Vyriausybės ir Baltarusijos Vyriausybės susitarimą dėl bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje. Programos tikslas – skatinti ilgalaikį tiesioginį Lietuvos ir Baltarusijos mokslo ir studijų institucijų, mokslininkų ir tyrėjų bendradarbiavimą fundamentinių ir taikomųjų mokslinių tyrimų ir pažangių technologijų srityje.

Lietuvos–Baltarusijos programą Lietuvoje administruoja Lietuvos mokslo taryba.  Ji skelbia kvietimus teikti paraiškas, konsultuoja dalyvavimo programoje klausimais, finansuoja Lietuvos dalyvius, atlieka administracinį ir ekspertinį paraiškų bei projektų mokslinių ataskaitų ekspertinį vertinimą.  Baltarusijoje programą administruoja Baltarusijos Respublikos valstybinis mokslo ir technologijų komitetas.

 Programos dokumentai:

  • Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Baltarusijos Respublikos Vyriausybės susitarimas dėl bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje.
  • Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Baltarusijos Respublikos valstybinio mokslo ir technologijų komiteto bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje programa.
  • Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Baltarusijos Respublikos valstybinio mokslo ir technologijų komiteto bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje programos įgyvendinimo tvarkos aprašas (galioja pagal 2014 m. kvietimą finansuojamiems projektams).
  • Lietuvos mokslo tarybos mokslo ir sklaidos projektų konkursinio finansavimo bendrosios taisyklės (2014-10-27 nutarimas Nr. VIII-26), (galioja 2016 m. kvietimui).
  • Lėšų panaudojimo ataskaitos formos pildymui (2015-06-17 įsakymas Nr. V-151). Pildymo pavyzdys.

Naudingos nuorodos:

 


Informaciją teikia vyriausiasis specialistas Viktoras Mongirdas tel. (8 5) 210 5335, e. p. viktoras.mongirdas@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku