LMT
 
 

 

 

 

Stažuotės Europos kosmoso agentūroje

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltStažuočių Europos kosmoso agentūroje schema suteikia galimybę gauti finansavimą fizinių ir technologijos mokslų sričių Lietuvos absolventams vykti stažuotis į Europos kosmoso agentūrą.  

Schema įgyvendinama pagal 2015 m. balandžio 8 d. Europos kosmoso agentūros ir Lietuvos mokslo tarybos pasirašytą sutartį dėl fizinių ir technologijos mokslų sričių Lietuvos absolventų stažuočių kosmoso technologijų srityje.

Paraiškos stažuotėms teikiamos pagal kvietimą, kurį skelbia Lietuvos mokslo taryba.

Paraiškas gali teikti fizinių ar technologijos mokslų sričių absolventai, kartu su vykdančiąja institucija.

Susiję dokumentai:

 


Lietuvoje informaciją apie programą teikia Tarptautinių programų skyriaus programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku