LMT
 
 

 

 

 

Parama leidiniams išleisti

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParama visų mokslinių tyrimų ir jų rezultatų sklaidos leidiniams išleisti siekiama paskatinti Lietuvos mokslo išteklių plėtrą, mokslo ir studijų institucijų veiklą, kelti mokslo prestižą bei suaktyvinti mokslinių tyrimų rezultatų sklaidą visuomenėje, skatinti mokslo ir studijų institucijas būsimus tyrėjus rengti remiantis naujausiais, pažangiausiais, pasaulinio lygio, taikomaisiais darbais.

Parama gali būti skirta:

  • Išleisti paramos krypties tikslus atitinkančius jau parengtus:
    • vienkartinius leidinius (monografijas, studijas, sintetinius mokslo darbus, mokslo darbų, straipsnių rinkinius);
    • kartotinius leidinius (periodinius, tęstinius mokslo leidinius, mokslo populiarinimo leidinius);
    • informacinius leidinius (enciklopedijas, žinynus, žodynus, albumus);
    • kitus mokslinę vertę turinčius leidinius (pvz., chrestomatijas);
  • Įsigyti paramos krypties tikslus atitinkančių aukštųjų mokyklų vadovėlių, išleistų užsienio leidyklose, leidybos teises ir (ar) juos išleisti lietuvių kalba.

Su parama susiję dokumentai:


Informaciją teikia vyr. specialistas Giedrius Uogelė tel. (8 5) 246 0801, e. p. giedrius.uogele@lmt.lt (109 kab.)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku