LMT
 
 

 

 

 

Parama mokslo renginiams

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt



Parama mokslo renginiams siekiama skatinti Lietuvos mokslo plėtrą, tarptautinius mokslinius ryšius. Dalinė finansinė parama iš valstybės biudžeto lėšų skiriama veikloms, tiesiogiai susijusioms su mokslo renginiais:

  • užsienio kviestinių pranešėjų kelionių išlaidos;
  • užsienio kviestinių pranešėjų apgyvendinimo išlaidos;
  • transporto, patalpų ir įrangos renginiui organizuoti nuomos išlaidos;
  • išlaidos leidybos paslaugoms.

Finansinei paramai paraiškas mokslo ir studijų institucijos gali teikti paskelbtame kvietime nustatyta tvarka. 

Su parama susiję dokumentai:


Informaciją teikia vyr. specialistė Aušra Ašmontaitė tel. (8 5) 246 0803, e. p. ausra.asmontaite@lmt.lt (Gedimino pr. 3, kab. 124).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku