LMT
 
 

 

 

 

Parama doktorantams už akademinius pasiekimus ir parama akademinėms išvykoms (nuo 2018 01-01)

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltVadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu doktorantams numatyta skirti finansavimą kasmet pagal dvi paramos rūšis:

Parama už akademinius pasiekimus

Parama akademinėms išvykoms

Paramos tikslas – paremti produktyviai dirbančius doktorantus, paramos dydis – ne daugiau kaip 96 bazinės socialinės išmokos dydžiai per metus.

Paramos tikslas – sudaryti sąlygas doktorantams kelti jų mokslinę kvalifikaciją dalyvaujant užsienyje vykstančiuose renginiuose, didinti doktorantų tarptautinį mobilumą, remti Lietuvos mokslinių tyrimų rezultatų tarptautinę sklaidą. Paramos dydis – ne daugiau kaip 30 bazinių socialinių išmokų dydžių; vienam doktorantui skiriama ne daugiau kaip viena parama per metus vienam renginiui.

Paraiškų konkursuose gali dalyvauti visų studijų formų doktorantai, kurių doktorantūra apmokama biudžeto lėšomis, ar kuriems yra mokama studijų stipendija:

  • mokslo doktorantai, vykdantys mokslinius tyrimus ir turintys paskelbtų ar priimtų spausdinti mokslinių darbų;
  • meno doktorantai, vykdantys tyrimus ir (ar) kuriantys, atliekantys ir viešai pristatantys meno kūrinius ir turintys kultūros ir meno leidiniuose paskelbtų ar priimtų spausdinti tyrimų ir (ar) sukurtų, atliktų ir viešai pristatytų meno kūrinių.

Su konkursais susiję dokumentaiInformaciją teikia vyr. specialistė dr. Gražina Adamonytė tel. (8 5) 236 0500, e. p. grazina.adamonyte@lmt.lt (108 kab.)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku