LMT
 
 

 

 

 

2017 m. II kvietimas: parama doktorantų akademinėms išvykoms 2017 metų II pusmetį

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParamos doktorantų 2017 metų II pusmečio akademinėms išvykoms konkursui pateikta 120 paraiškų:

Mokslo sritis, menas

Paraiškų skaičius

Humanitariniai mokslai

9

Socialiniai mokslai

31

Iš viso

40

Biomedicinos mokslai

21

Žemės ūkio mokslai

7

Technologijos mokslai

24

Fiziniai mokslai

28

Iš viso

80

Menas

-

Iš viso

120

Prašoma lėšų iš viso

120886,16 Eur

Paramos prašoma dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose renginiuose: mokslinėse konferencijose ar kongresuose, seminaruose, doktorantų mokyklose, taip pat stažuotis užsienio mokslo ir studijų institucijose.

Administracinės patikros reikalavimus atitiko 118 paraiškų. Dvi paraiškos neatitiko esminio reikalavimo: „Išvyka atitinka Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos aprašo 2.1 punktą: tarptautinis mokslo ar meno renginys su pranešimu/pristatymu, tarptautinis seminaras, tarptautinė doktorantų mokykla, stažuotė“, t. y., doktorantai pretendavo į paramą dalyvavimui tarptautiniame mokslo renginyje, tačiau nebuvo numatę padaryti pranešimo. 

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 24 išvykas už 25 345 Eur.

Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Iš viso doktorantų 2017 metų II pusmečio akademinėms išvykoms skirta parama pagal mokslo sritis:

Mokslo sritis, menas

Paraiškų skaičius

Humanitariniai mokslai

1

Socialiniai mokslai

6

Iš viso

7

Biomedicinos mokslai

2

Žemės ūkio mokslai

1

Technologijos mokslai

5

Fiziniai mokslai

9

Iš viso

17

Menas

-

Iš viso

24

Prašoma lėšų iš viso

25 344,94 Eur

Vadovaujantis Tarybos 2011 m. lapkričio 21 d. nutarimu Nr. VII-84 patvirtinto Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos aprašo 12 punktu, nuo liepos 1 d. grąžintos stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms lėšos bus skiriamos papildomoms akademinėms išvykoms pagal paraiškų rezervinį sąrašą, patvirtintą Paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo komisijos 2017 m. birželio 26 d. nutarimu:

  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo I papildymas (2017-07-07)
  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo II papildymas (2017-10-09)
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku