LMT
 
 

 

 

 

2017 m. I kvietimas: parama doktorantų akademinėms išvykoms 2017 metų I pusmetį

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParamos doktorantų 2017 metų I pusmečio akademinėms išvykoms konkursui pateikta 114 paraiškų:

Mokslų sritis

Paraiškų skaičius

Humanitariniai mokslai

11

Socialiniai mokslai

24

Iš viso

35

Biomedicinos mokslai

25

Žemės ūkio mokslai

6

Technologijos mokslai

22

Fiziniai mokslai

25

Iš viso

78

Menas

1

Iš viso

114

Prašoma lėšų iš viso

117 209,52 Eur

Paramos prašoma dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose renginiuose: mokslinėse konferencijose ar kongresuose, seminaruose, doktorantų mokyklose, taip pat stažuotis užsienio mokslo ir studijų institucijose.

Administracinės patikros reikalavimus atitiko 111 paraiškų. Dvi paraiškos neatitiko esminio reikalavimo: „Akademinė išvyka turi baigtis ne vėliau kaip iki birželio 30 d.“. Vieną paraišką pateikė asmuo, nestudijuojantis doktorantūroje.

Ekspertiniam vertinimui buvo pateikta 110 paraiškų, nes vienos paraiškos pateikėjas iki nustatyto termino – 2016 m. gruodžio 15 d. – nepateikė dalykinės ataskaitos už 2016 metų stipendiją už akademinius pasiekimus, todėl ši paraiška taip pat nedalyvavo konkurse.

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 21 išvyką už 22 869 Eur. Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Iš viso doktorantų 2017 metų I pusmečio akademinėms išvykoms skirta parama pagal mokslo sritis:

Pogrupis

Mokslų sritis

Paraiškų skaičius

Humanitariniai ir socialiniai mokslai

Humanitariniai mokslai

-

Socialiniai mokslai

2

Iš viso:

2

Gamtos ir technikos mokslai

Biomedicinos mokslai                

4

Žemės ūkio mokslai                    

1

Technologijos mokslai               

3

Fiziniai mokslai                            

11

Iš viso:

19

Menas               

-

Iš viso:

21

Skirta lėšų iš viso:

22 868,9 Eur

Vadovaujantis Tarybos 2011 lapkričio 21 d. nutarimu Nr. VII-84 patvirtinto Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos aprašo 12 punktu, iki liepos 1 d. grąžintos stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms lėšos bus skiriamos papildomoms akademinėms 2017 metų I pusmečio išvykoms pagal paraiškų rezervinį sąrašą, patvirtintą Paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo komisijos 2017 m. sausio 23 d. nutarimu:

  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo papildymas (2017-02-15)
  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo II papildymas (2017-05-04)
  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo III papildymas (2017-05-04)
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku