LMT
 
 

 

 

 

2016 m. I kvietimas: parama doktorantų akademinėms išvykoms 2016 metų I pusmetį

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParamos doktorantų 2016 metų I pusmečio akademinėms išvykoms konkursui pateiktos 96 paraiškos:

Mokslo sritis, menas

Paraiškų skaičius

Humanitariniai mokslai

9

Socialiniai mokslai

19

Iš viso

28

Biomedicinos mokslai

21

Žemės ūkio mokslai

3

Technologijos mokslai

23

Fiziniai mokslai

20

Iš viso

67

Menas

1

Iš viso

96

Prašoma lėšų iš viso

102 000 Eur

Paramos prašoma dalyvauti užsienyje vykstančiose mokslinėse konferencijose ar kongresuose, tarptautiniuose seminaruose, dalyvauti užsienyje organizuojamose doktorantų mokyklose, stažuotis užsienio mokslo ir studijų institucijose.

Administracinės patikros reikalavimus atitiko 92 paraiškos. Keturios atmestos paraiškos neatitiko vieno iš šių esminių reikalavimų: „Mokslo doktorantas paraiškoje pateikė bent vieną paskelbtą ar priimtą spausdinti mokslinį darbą“, „Akademinė išvyka turi baigtis ne vėliau kaip iki birželio 30 d.“. Viena paraiška neatitiko reikalavimo „Institucijos rekomendacijoje nurodytos išvykos datos ir lėšos turi atitikti nurodytas paraiškoje“, bet nebuvo pataisyta per tam skirtą laiką – dvi darbo dienas nuo informacijos išsiuntimo doktorantui.

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 22 išvykas už 24 103,28 Eur. Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Iš viso doktorantų 2016 metų I pusmečio akademinėms išvykoms skirta parama pagal mokslo sritis:

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai -
Socialiniai mokslai 5
Iš viso
5
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 5
Žemės ūkio mokslai 1
Technologijos mokslai 4
Fiziniai mokslai 7
Iš viso 17
Menas -
Iš viso 22
Prašoma lėšų iš viso 24 103,28 Eur

Vadovaujantis Tarybos 2011 lapkričio 21 d. nutarimu Nr. VII-84 patvirtinto Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos aprašo 12 punktu, iki liepos 1 d. grąžintos stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms lėšos skiriamos papildomoms akademinėms 2016 metų I pusmečio išvykoms pagal paraiškų rezervinį sąrašą, patvirtintą Paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo komisijos 2016 m. sausio 20 d. nutarimu:

  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo I papildymas (2016-03-22);
  • Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo II papildymas (2016-03-22).
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku