LMT
 
 

 

 

 

2015 m. II kvietimas: parama doktorantų akademinėms išvykoms 2015 metų II pusmetį

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParamos doktorantų 2015 metų II pusmečio akademinėms išvykoms konkursui pateiktos 139 paraiškos:

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 16
Socialiniai mokslai 29
Iš viso
45
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 27
Žemės ūkio mokslai 5
Technologijos mokslai 28
Fiziniai mokslai 33
Iš viso 93
Menas 1
Iš viso 139
Prašoma lėšų iš viso 141.287 Eur

Administracinės patikros reikalavimus visiškai atitiko 138 paraiškos. Atmestoji paraiška neatitiko reikalavimo „Mokslo doktorantas paraiškoje pateikė bent vieną paskelbtą ar priimtą spausdinti mokslinį darbą.

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 17 išvykų už 18 242,35 Eur. Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Iš viso doktorantų 2015 metų II pusmečio akademinėms išvykoms skirta parama pagal mokslo sritis:

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 0
Socialiniai mokslai 2
Iš viso
2
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 1
Žemės ūkio mokslai 0
Technologijos mokslai 3
Fiziniai mokslai 10
Iš viso 14
Menas 1
Iš viso 17
Prašoma lėšų iš viso 18 242,35 Eur

Su savo paraiškos įvertinimu nuo liepos 3 d. dienos pareiškėjai gali susipažinti adresu http://parama.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Vadovaujantis Tarybos 2011 lapkričio 21 d. nutarimu Nr. VII-84 patvirtinto Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos aprašo 12 punktu, nuo liepos 1 d. grąžintos stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms lėšos skiriamos papildomoms akademinėms išvykoms pagal paraiškų rezervinį sąrašą, patvirtintą Paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo komisijos 2015 m. birželio 29 d. nutarimu:

Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašo papildymas (2015-07-10).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku