LMT
 
 

 

 

 

2015 m. I kvietimas: parama doktorantų akademinėms išvykoms 2015 metų I pusmetį

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltBaigėsi kvietimas teikti paraiškas Paramos doktorantų 2015 metų I pusmečio akademinėms išvykoms konkursui. Iš viso pateikta 110 paraiškų.

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 9
Socialiniai mokslai 28
Iš viso
37
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 25
Žemės ūkio mokslai 1
Technologijos mokslai 26
Fiziniai mokslai 20
Iš viso 72
Menas 1
Iš viso 110
Prašoma lėšų iš viso 391 274,55 Lt

Administracinės patikros reikalavimus visiškai atitiko 106 paraiškos. Keturios atmestos paraiškos neatitiko vieno iš šių reikalavimų: „Pateikta skenuota institucijos rekomendacija skirti paramą užpildyta tinkamai: lentelėje nurodytos išvykos datos ir lėšos atitinka nurodytas paraiškoje“, „Doktorantui dėl ankstesnių įsipareigojimų Tarybai nevykdymo nėra taikomi apribojimai svarstyti jo pateiktas paraiškas“. Dvi paraiškos buvo atsiimtos jau prasidėjus ekspertiniam vertinimui.

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 24 išvykas už 24 467,79 Eur. Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Su savo paraiškos įvertinimu nuo sausio 29 d. dienos pareiškėjai galės susipažinti adresu http://parama.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Iš viso doktorantų 2015 metų I pusmečio akademinėms išvykoms skirta parama pagal mokslo sritis:

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 3
Socialiniai mokslai 8
Iš viso
11
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 4
Žemės ūkio mokslai 0
Technologijos mokslai 5
Fiziniai mokslai 4
Iš viso 13
Iš viso 24
Prašoma lėšų iš viso 24 467,79 Eur
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku