LMT
 
 

 

 

 

2014 M. I PUSMEČIO REZULTATAI: PARAMA DOKTORANTO AKADEMINEI IŠVYKAI

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltPasibaigus kvietimui teikti paraiškas Paramos doktorantų 2014 metų I pusmečio akademinėms išvykoms informuojame, kad iš viso pateiktos 83 paraiškos.

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 9
Socialiniai mokslai 34
Iš viso
43
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 3
Žemės ūkio mokslai 3
Technologijos mokslai 18
Fiziniai mokslai 15
Iš viso 39
Menas 1
Iš viso 83
Prašoma lėšų iš viso 295 523,6 Lt

79 konkursui pateiktos paraiškos atitiko administracinės patikros reikalavimus. Atmestos paraiškos neatitiko vieno iš šių reikalavimų: „Paraiškos punkte „Priedai“ pateiktos visų paraiškoje paminėtų publikacijų kopijos“, „Pateikta skenuota institucijos rekomendacija skirti paramą, pasirašyta institucijos vadovo“, „Pateikta skenuota doktoranto vadovo rekomendacija skirti paramą, pasirašyta doktoranto vadovo“, „Pateikta dalykinė ataskaita už 2013 m. stipendiją už akademinius pasiekimus ir (ar) akademinę išvyką“.

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 24 išvykas už 83.487 Lt. Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Su savo paraiškos įvertinimu nuo vasario 3 d. dienos pareiškėjai gali susipažinti adresu http://parama.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Iš viso doktorantų 2014 metų I pusmečio akademinėms išvykoms skirta parama pagal mokslo sritis:

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 2
Socialiniai mokslai 13
Iš viso
15
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 1
Žemės ūkio mokslai 0
Technologijos mokslai 4
Fiziniai mokslai 4
Iš viso 9
Iš viso 24
Skirta lėšų iš viso 83 487 Lt
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku