LMT
 
 

 

 

 

2013 m. rezultatai: parama doktoranto akademinei išvykai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltKonkursui paramai doktoranto akademinei išvykai 2013 metų I pusmetį gautos 107 paraiškos.

Pogrupis
Mokslų sritis
Paraiškų skaičius
Humanitariniai ir socialiniai mokslai Humanitariniai mokslai 11
Socialiniai mokslai 39
Iš viso
50
Gamtos ir technikos mokslai Biomedicinos mokslai 10
Žemės ūkio mokslai 10
Technologijos mokslai 18
Fiziniai mokslai 19
Iš viso 57
Iš viso 107
Prašoma lėšų iš viso 346 748 Lt

104 konkursui pateiktos paraiškos atitiko administracinės patikros reikalavimus. Visos trys atmestos paraiškos neatitiko to paties reikalavimo – „Doktorantas paskelbė (įteikė spausdinti) bent vieną straipsnį“.

Po ekspertinio įvertinimo nutarta finansuoti 26 išvykas už 86 tūkst. Lt. Finansuojamų paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms gauti sąrašas.

Su savo paraiškos įvertinimu pareiškėjai gali susipažinti adresu http://parama.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku