LMT
 
 

 

 

 

Doktorantų stipendijos ir parama doktorantų akademinėms išvykoms (iki 2017-12-31)

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltKonkursinė parama doktorantams skiriama siekiant skatinti doktorantų mokslinį ar meninį iniciatyvumą, remti doktorantų mokslines tiriamąsias ar kūrybines idėjas ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros darbus. Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu finansavimą numatyta skirti kasmet pagal dvi paramos rūšis.

Doktoranto stipendija

Parama doktoranto akademinei išvykai

Suteikiama už akademinius pasiekimus ne didesnė kaip 8 bazinių socialinių išmokų dydžio stipendija per mėnesį.

Kartu su stipendija už akademinius pasiekimus vieną kartą per metus gali būti suteikta ne didesnė kaip 30 bazinių socialinių išmokų dydžio parama kelionės į tarptautinį mokslo ar meno renginį pristatyti savo mokslinį tyrimą ar tyrimą ir (ar) meno kūrinį išlaidoms padengti.

Lėšos doktorantų stipendijoms ir paramai doktorantų akademinėms išvykoms nustatomos kiekvienais metais, atsižvelgiant į gautų paraiškų skaičių, doktorantų mokslinių darbų ar tyrimų ir (ar) meno kūrinių kiekį ir jų lygį, šiai paramos rūšiai numatytą metinę lėšų sumą. Paraiškų konkursuose gali dalyvauti:

  • mokslo doktorantai, aktyviai vykdantys mokslinius tyrimus, t. y. turintys paskelbtų ar priimtų spausdinti mokslinių darbų;
  • meno doktorantai, aktyviai vykdantys tyrimus ir (ar) kuriantys, atliekantys ir viešai pristatantys meno kūrinius, t. y. turintys kultūros ir meno leidiniuose paskelbtų ar priimtų spausdinti tyrimų ir (ar) sukurtų, atliktų ir viešai pristatytų meno kūrinių.

2017 metais stipendijas už akademinius pasiekimus gavę doktorantai ataskaitas iki gruodžio 15 d. galės teikti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką. Laiku nepateikusių ataskaitų doktorantų vėlesnių metų paraiškos stipendijai ir (ar) paramai gauti svarstomos nebus.

 

Su konkursais susiję dokumentai

 


Informaciją teikia vyr. specialistė dr. Gražina Adamonytė tel. (8 5) 236 0500, e. p. grazina.adamonyte@lmt.lt (108 kab.)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku