LMT
 
 

 

 

 

2017 m. I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltAkademinės asociacijos 2017 m. I konkursui iš viso pateikė 34 paraiškas, bendra prašoma paramos suma – 211 274 Eur. Visos konkursui pateiktos akademinių asociacijų paraiškos atitiko administracinės patikros reikalavimus ir buvo vertinamos ekspertų. 2017 m. birželio 22 d. Paramos akademinėms asociacijoms skyrimo komisija paramą skyrė 27 akademinių asociacijų projektams ir paskirstė 57 445 eurus jiems įgyvendinti.

Skiriant paramą atsižvelgta į akademinių asociacijų projektuose nurodytų veiklų tęstinumą, akademinių asociacijų dalyvavimą tarptautinėse mokslo organizacijose, taip pat į pateiktų paraiškų kokybę bei lėšų poreikį ir jų pagrįstumą planuojamoms veikloms įgyvendinti.

2017 m. I kvietimo konkursui pateiktos paraiškos

2017 m. I kvietimo konkursą laimėję projektai

 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku