LMT
 
 

 

 

 

2014 m. I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2014 m. I kvietimo konkursui pateiktos 32 paraiškos, bendra projektų įgyvendinimui prašoma suma – daugiau kaip 324 tūkst. Lt.

Visos konkursui pateiktos akademinių asociacijų paraiškos atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Įvertinus pateiktas paraiškas, parama skirta 30 akademinių asociacijų. Skiriant paramą atsižvelgta į tai, ar paraiškose numatytos veiklos susijusios su mokslo ir studijų sistemai keliamų tikslų įgyvendinimu, mokslo bei studijų plėtrai svarbių problemų sprendimu, taip pat atsižvelgta į akademinės asociacijos ir projekte nurodytos veiklos tęstinumą, jos patirtį įgyvendinant projektus, taip pat į paraiškos kokybę bei lėšų poreikį ir jų pagrįstumą planuojamoms veikloms įgyvendinti, akademinių asociacijų dalyvavimą tarptautinėse organizacijose, jų veiklos apimtis ir akademinį žinomumą. Bendra skirtos paramos suma – 154 308 Lt.

Su vertinimo rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu: http://parama.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

2014 m. I kvietimo konkursui pateiktos paraiškos

2014 m. I kvietimo konkursą laimėję projektai

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku