LMT
 
 

 

 

 

I konkurso apibendrinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParaiškas nacionalinės mokslo programos „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ I kvietimo konkursui buvo galima teikti 2015 m. balandžio–gegužės mėnesiais.

Iš viso buvo pateiktos 41 paraiška: 24 pagal I programos uždavinį ir 17 pagal II uždavinį. Iš jų 39 atitiko administracinės patikros reikalavimus ir buvo pateiktos išsamiajam ekspertiniam vertinimui. Paraiškas, kaip vykdančiosios institucijos, pateikė 10 mokslo ir studijų institucijų.

Programos uždavinys

Pateiktų paraiškų skaičius

Paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, skaičius

Pagrindinių projektų vykdytojų skaičius

I

24

22

206

II

17

17

143

Iš viso:

41

39

-

 

Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas 2015 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. V- 206 patvirtino šiuos konkurso rezultatus:

Programos uždavinys

Finansuojama projektų

Įrašyta į rezervinių sąrašą

I

7

3

II

4

2

Iš viso:

11

5

I kvietimo konkursą laimėjusiems projektams vykdyti 2015–2018 m. iš viso skirta ~ 3,5 mln. Eur.

I kvietimo konkursą laimėjusių projektų sąrašas

I kvietimo rezervinių projektų sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku