LMT
 
 

 

 

 

I konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Sveikas senėjimas“ I kvietimo konkursui pateiktos 97 paraiškos, iš jų 92 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Atlikus administracinę patikrą, 39 paraiškose buvo rasta reikalavimų neatitikčių, kurias per dvi darbo dienas nuo informacijos vadovams išsiuntimo buvo galima pataisyti. Visos paraiškos buvo pataisytos tinkamai.

Galutiniai administracinės patikros rezultatai detaliau:

Administracinės patikros reikalavimas

Paraiškų, kurios neatitiko administracinės patikros reikalavimo, skaičius

Reikalavimų neatitiktys, kurių nebuvo galima pataisyti

Asmuo gali teikti po vieną šio kvietimo paraišką pagal kiekvieną uždavinį kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas

4

Asmuo gali būti ne daugiau kaip trijų Tarybos finansuojamų projektų vykdytoju, iš kurių vienam gali vadovauti. Taikoma šių Tarybos remiamos veiklos krypčių finansuojamiems projektams: nacionalinių mokslo programų, Nacionalinės lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programos mokslo projektai, mokslininkų grupių, 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos įgyvendinimo priemonės „Parama mokslininkų ir kitų tyrėjų mokslinei veiklai (visuotinė dotacija)“, Lietuvos–Šveicarijos programos „Moksliniai tyrimai ir plėtra“

1

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

I kvietimo konkursui pateiktų paraiškų sąrašas.

I kvietimo paraiškų, atitikusių administracinės patikros rezultatus, sąrašas.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku