LMT
 
 

 

 

 

SEN-11/2015

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltProjektas „Sveikų ir sergančių amžine geltonosios dėmės degeneracija naujų genetinių bei metabolinių žymenų paieška“

Vykdomas pagal programos 1 uždavinį: Sukurti naujus ligų rizikos veiksnių vertinimo ir profilaktikos metodus bei technologijas, ištirti jų poveikį sveiko ir kokybiško gyvenimo trukmei.

Projekto tikslai ir uždaviniai (www.spektras.lmt.lt).

Trukmė

Vykdančioji institucija 

Partneriai

Pagrindinė mokslo sritis

Susijusi mokslo sritis

Projekto vadovas  

Jaunųjų tyrėjų (iki 34 metų) projekte

2015 m. rugpjūčio 10 d.–2018 m. gruodžio 31 d.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

-

Biomedicinos mokslai (medicina, biologija)

-

dr. Vytenis Deltuva

1

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku