LMT
 
 

 

 

 

SEN-06/2016

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltProjektas „Išmanioji gerontechnologija sveikam senėjimui“

Vykdomas pagal programos 3 uždavinį: sukurti, tobulinti ir ištirti sveikatos būklių, darančių įtaką sveiko ir kokybiško gyvenimo trukmei, gydymo, ligonių reabilitacijos bei ilgalaikės stebėsenos metodus ir Lietuvos pagyvenusių žmonių socialinę atskirtį mažinančias technologijas.

Projekto tikslai ir uždaviniai (www.spektras.lmt.lt).

Trukmė

Vykdančioji institucija 

Partneriai

Pagrindinė mokslo sritis

Susijusi mokslo sritis

Projekto vadovas  

Jaunųjų tyrėjų (iki 34 metų) projekte

2016 m. rugsėjo 19 d.–2018 m. gruodžio 31 d.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

-

Biomedicinos ir technologijos mokslai (slauga, informatikos inžinerija)

-

habil. dr. Vita Lesauskaitė

5

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku