LMT
 
 

 

 

 

I kvietimo paraiškų administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltAtlikta nacionalinės mokslo programos „Modernybė Lietuvoje“ I kvietimo konkursui pateiktų paraiškų administracinė patikra. Iš viso gautos 65 paraiškos. Iš jų 1 atsiimta. Iš likusių paraiškų 62 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Atlikus administracinę patikrą, nustatytos reikalavimų neatitiktys, dėl kurių 2 paraiškos negali toliau dalyvauti konkurse. 31 paraiškoje rasta reikalavimų neatitikčių, kurias per dvi darbo dienas nuo informacijos vadovams išsiuntimo buvo galima pataisyti. Visos šios paraiškos buvo pataisytos tinkamai.

Dvi paraiškos, neatitikusios administracinės patikros kriterijaus „Projekto vadovas ir pagrindiniai vykdytojai bei planuojama jų darbo apimtis atitinka kvietimo ir Lietuvos mokslo tarybos mokslo ir sklaidos projektų konkursinio finansavimo bendrųjų taisyklių reikalavimus“, ekspertiniam vertinimui nebus teikiamos, kadangi vienos paraiškos projekto vadovui, o kitos – projekto vykdytojui yra taikomi apribojimai teikti paraiškas į Lietuvos mokslo tarybos konkursus.

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

I kvietimo 1 konkursui pateiktų paraiškų sąrašas 

I kvietimo 1 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas

I kvietimo 2 konkursui pateiktų paraiškų sąrašas

I kvietimo 2 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku