LMT
 
 

 

 

 

I konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Link ateities technologijų“ I kvietimo konkursui pateiktos 35 paraiškos.

Atlikus administracinę patikrą, 19 paraiškų buvo nustatyta reikalavimų neatitikčių, kurias per dvi darbo dienas nuo informacijos vadovams išsiuntimo buvo galima pataisyti, visos paraiškos buvo pataisytos tinkamai.

4 paraiškos neatitiko administracinės patikros kriterijaus „Projekto vadovas ir pagrindiniai vykdytojai bei planuojama jų darbo apimtis atitinka kvietimo ir Lietuvos mokslo tarybos mokslo ir sklaidos projektų konkursinio finansavimo bendrųjų taisyklių reikalavimus“. Iš jų dvi paraiškos neatitiko kvietimo reikalavimo vienam asmeniui teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovui ar kitam pagrindiniam projekto vykdytojui, viena paraiška neatitiko kvietimo reikalavimo projekto vadovui projekto laikotarpiu būti ne daugiau nei vieno projekto vadovu, vienos paraiškos projekto vadovui buvo taikomi apribojimai teikti paraiškas į Lietuvos mokslo tarybos konkursus. Šios paraiškos ekspertiniam vertinimui nebus teikiamos.

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

I kvietimo konkursui pateiktų paraiškų sąrašas (PDF).

I kvietimo paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas (PDF).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku