LMT
 
 

 

 

 

I konkurso apibendrinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParaiškas nacionalinės mokslo programos „Link ateities technologijų“ I kvietimo konkursui buvo galima teikti 2015 m. spalio-lapkričio mėnesiais.

Iš viso buvo pateiktos 35 paraiškos: 15 pagal I programos uždavinį ir 20 pagal II uždavinį. Iš jų 31 atitiko administracinės patikros reikalavimus ir buvo pateikta išsamiajam ekspertiniam vertinimui:

Programos uždavinys

Pateiktų paraiškų skaičius

Paraiškų, pateiktų išsamiajam vertinimui, duomenys

Paraiškų skaičius

Pagrindinių projektų vykdytojų skaičius

Vykdančiųjų institucijų skaičius

I

15

12

84

6

II

20

19

121

6

Iš viso:

35

31

205

 

 

Paraiškų išsamųjį vertinimą atliko ekspertų grupė, sudaryta iš užsienio mokslininkų, atrinktų iš Lietuvos mokslo tarybos ekspertų ir kandidatų į ekspertus, registruotų Ekspertų duomenų bazėje.

Paraiškų vertinimas vyko 2 etapais. Pirmiausiai kiekvieną paraišką individualiai įvertino 3-4 ekspertai (ekspertų skaičius priklauso nuo vertinamo projekto sąmatinės vertės). Vėliau visi ekspertai rinkosi į grupės posėdį, aptarė individualius vertinimus ir bendru narių sutarimu priėjo prie apibendrinamųjų vertinimo išvadų.

Projektų vadovai turėjo galimybę susipažinti su pirminiais apibendrinamaisiais įvertinimais bei nurodyti vertinimo klaidas, jei manė, kad tokių yra. Ekspertų grupė kolegialiai apsvarstė nurodytas klaidas ir atsižvelgę į jas priėmė sprendimą dėl galutinių vertinimų bei projektų išdėstymo pirmumo tvarka.

Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas 2016 m. kovo 18 d. įsakymu Nr. V-78 (patikslintas 2016 m. kovo 31 d. įsakymu Nr. V-93) patvirtino šiuos konkurso rezultatus:

Programos uždavinys

Finansuojama projektų

Įrašyta į rezervinių sąrašą

I

4

3

II

8

1

Iš viso:

12

4

I kvietimo konkursą laimėjusiems projektams vykdyti 2016–2018 m. iš viso skirta ~ 3,59 mln. Eur, iš jų 2016 metais – 1,14 mln. Eur.

I kvietimo konkursą laimėjusių projektų sąrašas

I kvietimo rezervinių projektų sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku