LMT
 
 

 

 

 

VII kvietimo rezultatų apibendrinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltMokslininkų grupių projektų VII kvietime vyko šeši konkursai:

  • 1 konkursas Humanitarinių ir socialinių mokslų sričių projektai, vadovaujami patyrusių mokslininkų
  • 2 konkursas Humanitarinių ir socialinių mokslų sričių jaunųjų mokslininkų projektai
  • 3 konkursas Humanitarinių ir socialinių mokslų sričių projektai, vykdomi bendrai su užsienio šalių partneriais
  • 4 konkursas Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų sričių projektai, vadovaujami patyrusių mokslininkų
  • 5 konkursas Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų sričių jaunųjų mokslininkų projektai
  • 6 konkursas Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų sričių projektai, vykdomi bendrai su užsienio šalių partneriais

Iš viso buvo pateiktos 529 paraiškos. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (toliau – LVAT) 2017 m. sausio 30 d. nutartimi priėmė pareiškimą ištirti Tarybos paskelbto VII kvietimo teikti paraiškas MIP įgyvendinti 1 ir 2 konkursų sąlygų teisėtumą, pritaikydamas reikalavimo užtikrinimo priemonę – draudimą Tarybai atlikti socialinių mokslų srities paraiškų vertinimą iki LVAT sprendimo įsiteisėjimo. Todėl paraiškų vertinimo ir atrankos procedūros vyko dviem etapais. 1 etape buvo svarstomos paraiškos, kurių vertinimas LVAT nutartimi nebuvo apribotas. Taigi atlikta 439 gautų paraiškų (išskyrus 1 ir 2 konkurso socialinių mokslų srities paraiškas) administracinė patikra ir iš jų 417 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 2017 m. birželio 15 d. LVAT nutraukus bylą, 2 etape buvo svarstomos 1 ir 2 konkursų socialinių mokslų srities paraiškos. Atlikta 90 gautų paraiškų administracinė patikra, iš jų 80 atitiko administracinės patikros reikalavimus. Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas 2017 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. V-158 patvirtino šiuos 1 ir 2 konkurso humanitarinių mokslų paraiškų ir 3 konkurso rezultatus, 2017 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. V-172 – 4–6 konkursų rezultatus, 2017 m. rugsėjo 26 d. įsakymu Nr. V-223 – 1 ir 2 konkursų socialinių mokslų paraiškų rezultatus:

Laimėjusių projektų sąrašai:

Rezervinių projektų sąrašai:

Papildomai laimėjusių projektų sąrašai:

Galutinis VII kvietimą laimėjusių projektų sąrašas 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku