LMT
 
 

 

 

 

V kvietimo administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltPasibaigus V kvietimui teikti paraiškas Mokslininkų grupių projektų konkursui, informuojame, kad iš viso gautos 476 paraiškos, iš jų 434 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Atlikus administracinę patikrą, 181 paraiškoje buvo reikalavimų neatitiktys, kurias per dvi darbo dienas nuo informacijos vadovams išsiuntimo buvo galima pataisyti, iš jų liko nepataisytos 3 paraiškos.

  • Pirmai grupei (Humanitarinių ir socialinių mokslų sričių paraiškų) pateikta 177 paraiškų, iš jų 166 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Antrai grupei (Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslo sričių paraiškų) buvo pateikta 291 paraiška, iš jų 260 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Trečiai grupei (Projektų, skirtų bendradarbiauti su JAV mokslininkais, paraiškų) buvo pateiktos 8 paraiškos, visos atitiko administracinės patikros reikalavimus. 

Reikalavimai, kurių paraiškos neatitiko administracinės patikros metu:

Administracinės patikros reikalavimas
Paraiškų, kurios neatitiko administracinės patikros reikalavimo, skaičius
Reikalavimų neatitiktys, kurių nebuvo galima pataisyti
Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas vykdytojas tyrėjas
36
Kiekvieno projekto vykdytojo tyrėjo (įskaitant ir projekto vadovą) darbo apimtis projekte turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais kiekvienais kalendoriniais projekto įgyvendinimo metais
2
Projekto vykdytojai iš projekto lėšų negali gauti išmokų pagal autorines arba paslaugų sutartis
1
Reikalavimų neatitiktys, kurias buvo galima pataisyti
Kvietime nurodytu terminu į elektroninę sistemą turi būti įkeltas skenuotas projekto vadovo ir kitų projekto vykdytojų tyrėjų pasirašytas prašymas
2
Kvietime nurodytu terminu į elektroninę sistemą turi būti įkeltas skenuotas vykdančiosios institucijos raštas 13
Projekto aprašo skyriuje ,,Priedai“ turi būti pateikti projekto vadovo ir kitų vykdytojų tyrėjų gyvenimo aprašymai
1
Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateiktas projekto vadovo ir kitų vykdytojų tyrėjų ne daugiau kaip penkių svarbiausių kiekvieno iš jų mokslinių publikacijų nuo 2001 metų (įskaitytinai) sąrašas
4
Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikta skenuota projekto partnerių bendradarbiavimo sutartis (jei yra projekto partneriai) vykdyti konkursui teikiamą projektą, patvirtinta institucijų vadovų parašais ir antspaudais; jei projekto partneris yra užsienio institucija, jos antspaudas nėra privalomas
4

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vardą ir pavardę bei slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku