LMT
 
 

 

 

 

Įžanginis paraiškų vertinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltAtliktas Mokslininkų grupių projektų III kvietimo paraiškų įžanginis vertinimas. Jo metu buvo vertinama, ar projekto tematika atitinka nacionalinės mokslo programos uždavinį (-ius) ar priemonę (-es). Kitam ekspertinio vertinimo etapui - išsamiajam vertinimui  - teikiamos tik tos paraiškos, kurių tematikos skiriasi nuo minėtų programų tematikų.

Paraiškų, kurių tematika atitinka nacionalinės mokslo programos uždavinį (-ius) ar priemonę (-es), skaičius:

Nacionalinės mokslo programos pavadinimas
Paraiškų, kurių tematika atitinka nacionalinės mokslo programos uždavinį (-ius) ar priemonę (-es), skaičius
Nacionalinė mokslo programa „Ateities energetika“ 9
Nacionalinė mokslo programa „Lėtinės neinfekcinės ligos“ 12
Nacionalinė mokslo programa „Lietuvos ekosistemos: klimato kaita ir žmogaus poveikis“
3
Nacionalinė mokslo programa „Socialiniai iššūkiai nacionaliniam saugumui“
5
Nacionalinė mokslo programa „Sveikas ir saugus maistas“
5

Išsamiai bus vertinamos 77 humanitarinių ir socialinių mokslų sričių paraiškos, 195 fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslo sričių paraiškos ir 17 projektų, skirtų bendradarbiauti su JAV mokslininkais, paraiškos.

Su įžanginio vertinimo rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku