LMT
 
 

 

 

 

III kvietimo administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltBaigėsi III kvietimas teikti paraiškas pagal Mokslininkų grupių projektų programą. Iš viso gauta 350 paraiškų, iš jų 317 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

  • Pirmai grupei (Humanitarinių ir socialinių mokslų sričių paraiškų) pateiktos 82 paraiškos, visos atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Antrai grupei (Fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslo sričių paraiškų) buvo pateiktos 248 paraiškos, iš jų 218 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Trečiai grupei (Projektų, skirtų bendradarbiauti su JAV mokslininkais, paraiškų) buvo pateikta 20 paraiškų, iš jų 17 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimai, kurių paraiškos neatitiko administracinės patikros metu:

Administracinės patikros reikalavimas
Paraiškų, kurios neatitiko administracinės patikros reikalavimo, skaičius

Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas vykdytojas

8

Projekte gali būti įdarbinti tik tie asmenys, kurie įvardyti projekto aprašo vykdytojų sąraše ir yra pasirašę prašymą

2

Mokslo darbuotojų ir kitų tyrėjų tarnybinių atlyginimų koeficientai turi atitikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytus dydžius

6

Kvietime nurodytais terminais turi būti įteiktas vykdančiosios institucijos raštas dėl projekto vykdymo užtikrinimo

3

Kvietime nurodytais terminais turi būti įteiktas visų projekto vykdytojų pasirašytas prašymas dėl dalyvavimo konkurse

5

Projekto aprašo skyriuje ,,Priedai” turi būti pateikti visų projekto vykdytojų (mokslo ir ne mokslo darbuotojų) gyvenimo aprašymai

10

Projekto aprašo skyriuje ,,Priedai” turi būti pateikti visų projekto vykdytojų mokslinių publikacijų sąrašai (mokslo darbuotojų – privaloma, kitų – jei yra mokslinių publikacijų)

1

Projekto aprašo skyriuje ,,Priedai” turi būti pateikta skenuota partnerių bendradarbiavimo sutartis (jei yra projekto partneriai) vykdyti konkursui teikiamą projektą, patvirtinta institucijų vadovų parašais ir antspaudais

8

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku