LMT
 
 

 

 

 

I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltIš viso pateiktos 575 paraiškos, iš jų 128 yra socialinių ir humanitarinių mokslų sričių ir 447 – fizinių, biomedicinos, technologijos mokslų.

Po administracinės patikros liko 503 paraiškos (šių reikalavimų neatitiko 72 gautos paraiškos). Pagrindinės priežastys: ne visi tyrėjų grupės nariai yra įdarbinti projekte bent ketvirčiu etato (19); tyrėjų grupės nariai dalyvauja keliuose šio kvietimo projektuose (19), tyrėjų grupę sudaro mažesnė dalis mokslininkų (18).

Administracinės patikros reikalavimų humanitarinių ir socialinių mokslų srityse neatitiko 18 proc. (23 paraiškos), fizinių, biomedicinos, technologijos mokslų srityse – 11 proc. (49 paraiškos).

Su administracinės patikros rezultatais bei visų paraiškų vertinimu (bendra ekspertų paraiškos vertinimo anketa) pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Konkursą laimėję projektai (PDF)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku