LMT
 
 

 

 

 

II kvietimo administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltAtlikta Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos II kvietimo konkursams pateiktų paraiškų administracinė patikra. Iš viso gauta 161 paraiška, iš kurių 155 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

  • Pirmam konkursui pagal 1 programos uždavinio „Vykdyti lituanistinius mokslinius tyrimus, apimančius ir lituanistinius šaltinius bei specializuotas duomenų bazes“ visas priemones pateiktos 126 paraiškos; 123 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 
  • Antram konkursui pagal 1 programos uždavinio „Vykdyti lituanistinius mokslinius tyrimus, apimančius ir lituanistinius šaltinius bei specializuotas duomenų bazes“ 1.1 ir 1.6 priemones pateiktos 3 paraiškos; visos jos atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Trečiam konkursui pagal 2 programos uždavinio „Skatinti lituanistinių mokslinių tyrimų nacionalinę ir tarptautinę sklaidą bei lituanistikos tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą“ visas priemones pateikta 16 paraiškų, iš kurių 13 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Ketvirtam konkursui pagal 3 programos uždavinio „Leisti lituanistinius darbus (įskaitant ir elektroninę leidybą)“ 3.1 priemonę pateikta 16 paraiškų; visos jos atitiko administracinės patikros reikalavimus. 

Atlikus pirminę administracinę patikrą, nustatytos reikalavimų neatitiktys, dėl kurių 6 paraiškos toliau dalyvauti konkurse negali. 56 paraiškose buvo nustatytos reikalavimų neatitiktys, kurias per dvi darbo dienas nuo informacijos vadovams išsiuntimo galima buvo pataisyti. Atlikus galutinę administracinę patikrą paaiškėjo, jog šios paraiškos pataisytos tinkamai.

Paraiškos, kurios toliau konkursuose nedalyvauja, buvo atmestos dėl šių reikalavimų:
4 paraiškos neatitiko administracinės patikros kriterijaus „Asmuo, kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas, pagal šį kvietimą iš viso gali teikti tik po vieną mokslo arba sklaidos projekto paraišką“; 1 paraiška neatitiko reikalavimo – „Projekto vadovui ar kitam pagrindiniam vykdytojui dėl ankstesnių sutartinių įsipareigojimų su Taryba neįvykdymo nėra taikomi apribojimai svarstyti jo pateiktas paraiškas“; 1 paraiška neatitiko reikalavimo – „Projekto vadovas turi būti mokslininkas“. Šios paraiškos ekspertiniam vertinimui nebus teikiamos.

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos II kvietimo 1 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas
Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos II kvietimo 2 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas
Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos II kvietimo 3 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas
Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos II kvietimo 4 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku