LMT
 
 

 

 

 

I kvietimo administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt„Baigėsi I kvietimas teikti paraiškas pagal Valstybinę lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programą. Iš viso gautos 238 paraiškos, iš kurių 10 atsiimta (dažniausiai siekiant išvengti dvigubo finansavimo). 220 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

  • Pirmam konkursui pagal 1 programos uždavinį „Vykdyti lituanistinius mokslinius tyrimus, apimančius ir lituanistinius šaltinius bei specializuotas duomenų bazes“ pateiktos 152 paraiškos; 147 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 
  • Antram konkursui pagal 2 programos uždavinį „Skatinti lituanistinių mokslinių tyrimų nacionalinę ir tarptautinę sklaidą bei lituanistikos tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą“ pateiktos 25 paraiškos, iš jų 1 atsiimta; 23 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 
  • Trečiam konkursui pagal 3 programos uždavinio „Leisti lituanistinius darbus (įskaitant ir elektroninę leidybą)“ 3.1 priemonę pateiktos 42 paraiškos, iš jų 8 atsiimtos; 32 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 
  • Ketvirtam konkursui pagal 4 programos uždavinį „Vykdyti lituanistinius mokslinius tyrimus, apimančius ir lituanistinius šaltinius bei specializuotas duomenų bazes“ 3.2 priemonę pateikta 19 paraiškų, iš kurių 1 atsiimta; 18 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 

Atlikus administracinę pirminę patikrą, 71 paraiškų buvo nustatyta reikalavimų neatitikčių, kurias per dvi darbo dienas nuo informacijos vadovams išsiuntimo buvo galima pataisyti. Atlikus galutinę administracinę patikrą paaiškėjo, jog 70 paraiškų buvo pataisytos tinkamai.

Paraiškos, kurios toliau konkursuose nedalyvauja, buvo atmestos dėl šių reikalavimų:
6 paraiškos neatitiko administracinės patikros kriterijaus „Asmuo, kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas, pagal šį kvietimą iš viso gali teikti vieną projekto paraišką I-am konkursui“; 1 paraiška neatitiko reikalavimo – Projekto vadovui ar kitam pagrindiniam vykdytojui dėl ankstesnių sutartinių įsipareigojimų su Taryba neįvykdymo nėra taikomi apribojimai svarstyti jo pateiktas paraiškas“; 1 paraiška neatitiko reikalavimo – „Paraiškos skyriuje ,,Priedai“ turi būti pateiktas skenuotas projekto partnerio sutikimas kartu vykdyti teikiamą projektą, parašytas firminiame institucijos blanke ir pasirašytas institucijos vadovo; jei projekto partneris yra užsienio institucija, sutikimą gali pasirašyti ir padalinio vadovas“. Šios paraiškos ekspertiniam vertinimui nebus teikiamos.
Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos I kvietimo 1 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas
Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos I kvietimo 2 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas
Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos I kvietimo 3 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas
Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos I kvietimo 4 konkurso paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku