LMT
 
 

 

 

 

Konkursinė doktorantūra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltFinansuojama mokslo ir meno doktorantūra Lietuvos mokslo ir studijų institucijose.

Finansavimas skiriamas pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą „Doktorantūros studijų plėtra“. Siekiama stiprinti tyrėjų gebėjimus bei kompetencijas vykdyti aukšto lygio mokslinius tyrimus, siekiant užtikrinti MTEP plėtrą ir jos atliepimą Lietuvos ūkio poreikiams, didinti rengiamų aukštos kvalifikacijos specialistų skaičių į doktorantūrą pritraukiant užsienio aukštųjų mokyklų absolventus. Projekto metu parengti jaunieji mokslininkai turėtų gebėti spręsti aktualias mokslo problemas, savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus, sėkmingai integruotis į nacionalinę ir tarptautinę mokslo aplinką, išsiugdyti darbo rinkai reikalingus įgūdžius bei gebėjimus, sudarančius galimybes jiems dirbti tarpdalykinėse, tarpinstitucinėse ir tarptautinėse tyrėjų komandose.

ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas doktorantūros vietas konkurso būdu atrenka Lietuvos mokslo taryba. Planuojama, kad per projekto įgyvendinimo laikotarpį įvyks 5 konkursai. Lietuvos mokslo taryba projektą vykdo nuo 2014 metų. Planuojama, kad iki projekto pabaigos (2023 m. sausio mėn.) iš viso bus finansuotos 525 doktorantų studijos. Bendras projekto biudžetas – daugiau kaip 22 mln. eurų.

Konkursinės doktorantūros įgyvendinimo tvarkos aprašas

Konkursinės doktorantūros įgyvendinimo tvarkos aprašo pakeitimas

 

Konkursų rezultatai

2016 metų konkursinės doktorantūros finansuotinų paraiškų sąrašai

 

2017 m. konkursui pateikta 282 paraiškos.

Remiantis ekspertinio vertinimo išvadomis finansuotinomis pripažinta 70 doktorantūros vietų.

 

Pateikta paraiškų

Praėjo administracinę patikrą

Po ekspertinio vertinimo laikomos finansuotinomis

Humanitariniai mokslai

 

34

 

34

 

10

 

Menai

 

4

 

4

 

3

 

Socialiniai mokslai

 

60

 

60

 

8

Biomedicinos mokslai

 

69

 

69

 

15

 

Žemės ūkio mokslai

 

15

 

15

 

5

 

Fiziniai mokslai

 

22

 

22

 

12

Technologijos mokslai

 

78

 

78

 

17

 

Iš viso

 

282

 

282

 

70

 

2017 metų konkursinės doktorantūros finansuotinų paraiškų sąrašai

 

Sąrašai patvirtinti Lietuvos mokslo tarybos pirmininko 2017 m. birželio 19 d. įsakymu Nr. V-150. Paraiškos išdėstytos registracijos numerio didėjimo tvarka.

Su savo paraiškos įvertinimu pareiškėjai gali susipažinti adresu http://kondok.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 


Projektas (Nr.09.3.3-ESFA-V-711-01-0001) „Doktorantūros studijų plėtra“ įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonę 09.3.3-ESFA-V-711 „Mokslininkų ir kitų tyrėjų gebėjimų stiprinimas“.

 


Informaciją teikia projekto administratorė Rūta Balevičienė, tel. (8 5) 236 0559, e. p. ruta.baleviciene@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku